Запрошуємо рятуватись від спеки та охолодитись 💧💦💧встановленими на території парку ім. Т.Г. Шевченка, скверу ім. Гончара та на вул. Хрещатик рамками з розпиленням води!💦💦💦


Сурфінія 🌸🌸🌸– тішить нас каскадами квітів все літо. Вона була створена в результаті роботи японських селекціонерів.
На сьогоднішній день, сурфінія є найпопулярнішою однорічною квіткою.
Бурхливе зростання і цвітіння рослини починається в червні і триває все літо, аж до настання холодів. 🌺🌺🌺Різна велика кількість відтінків відразу кидається в очі і не залишить байдужим жодного.


У Всесвітній день охорони навколишнього середовища хочеться привітати усіх колег, природоохоронців, науковців, екологів з професійним святом, а також кожного, хто прикладає зусилля для збереження довкілля та побажати сил, наснаги та вагомих здобутків на ниві збереження оточуючого світу! Бажаємо вам чистого повітря, блакитного неба, тепла і затишку! 🌳🌳🌳💚💚💚🌎🌍🌏


Навколишня краса дарує нам стільки теплих і світлих емоцій, а у відповідь просить всього-на-всього трохи турботи, вдячності і поваги. І тоді навколишній світ з радістю подарує нам все, на що здатний, віддасть нам всі свої цінні подарунки!
Турбуємось про ваш приємний та комфортний відпочинок.
З любов’ю до природи ❤️
З любов’ю до вас❤️
З любов’ю до Києва❤️


У рамках благоустрою вулиці Хрещатик, працівниками КП УЗН Шевченківського району виконано озеленення 50 лунок вздовж вулиці Хрещатик (від вул. Прорізної до вул. Богдана Хмельницького) та висаджено 200 кущів ялівцю козацького Gold Coast та 50 дерев ялівцю скельного Skyrocket. Висаджені рослини значно покращують естетичний вигляд вулиці, проте є тимчасовим заходом перед початком її реконструкції.
Кущі та дерева ялівцю висаджені контейнерним методом посадки, тож їх можна буде легко пересадити у парки та сквери Києва.
Нагадаємо, в наступному році розпочинається реконструкція вул. Хрещатик, в рамках якої на центральній вулиці столиці у лунках на бульварній частині будуть висаджені нові крупномірні дерева. Для збереження та догляду за ними передбачено влаштувати автоматичний полив.


Пора цвітіння каштанів означає прихід справжньої «буйної» весни, коли столиця буквально потопає в зелені. 🌳🌱🌳
Ніхто не зможе залишитися байдужим, побачивши алею квітучих каштанів! Білим і рожевим вогнем горять гігантські “свічки”, запалені навесні в гущі зеленого листя, і у перехожих відразу піднімається настрій і на вустах з’являється посмішка.😉😊
А ми пишаємося тим, що наше місто вважається одним з найзеленіших в Європі.


 

Тривають роботи із влаштування квітників 🌺🌸🌼 у скверах та парках Шевченківського району!


 

А в тепличному господарстві панує атмосфера чарівності! Тут вже майже літо. Лише погляньте – які барви! 🌺🌸🌼
Наші майстрині з особливою дбайливістю піклуються про ці тендітні квіточки. Скоро вся ця краса поступово заповнить вулиці, парки та сквери нашого улюбленого Шевченківського району.


 Заходи спрямовані на збереження територій зелених зон міста Києва

Однією із головних проблем у збереженні зелених насаджень і благоустрої зелених зон міста Києва є самовільний заїзд та стоянка транспортних засобів на територіях зелених зон (газонах, квітниках), прилеглих до головних магістралей та вулиць міста.
Ми, в свою чергу, все більше уваги приділяємо вирішенню саме цього питання. Наразі продовжуються роботи по встановленню металевої декоративної огорожі та дерев’яних стовпчиків по периметру зеленої зони на вулиці Табірній. Сподіваємося, що це допоможе вберегти її від несвідомих автоводіїв, які постійно заїжджають на газон і перетворюють його на місце для паркування своїх авто.


Ми хочемо бачити свій район красивим, зеленим та сучасним!

А тому сьогодні нашими майстринями було оновлено мальовничий куточок відпочинку у сквері по вулиці Січових Стрільців, 18. Тут свою домівку знайшли: ялина колюча, ялина єропейська Nidiformis, 25 ялівців горизонтальних Blue Chip, 10 дерев сосни гірської Mughus, 3 туї (форма золотиста), 3 чагарника дерену білого, а також багаторічні квіти лаванди та гейхери.

З любов’ю для вас!

1 2 3