Зоряне небо. Воно таке глибоке і цікаве. Щоночі всі зорі на місці. І ніч за ніччю вони пробуджують нашу цікавість, наше прагнення до нових знань.

Звичайно, дехто може споглядати зорі й без знань про них. Але якщо ви знаєте про них хоч трохи, то здобуте задоволення буде безмежно більшим. Це забава – дивитися як вони змінюються з порами року, бачити їх схід в очікуваний час і очікуваному місці, та споглядати їх рух своїми шляхами рік за роком. Немає нічого надійнішого за них.

Цьогорічна осіння виставка хризантем на тему: «Квіткові сузір’я» на території Співочого поля Печерського ландшафтного парку оживає та сяє наче справжнє зоряне небо. Шевченківським КП УЗН представлена композиція «Знак зодіаку та сузір’я Близнюки». Ви можете побачити зодіакальне сузір’я, контур якого дійсно нагадує дві людські фігури. Кастор і Поллукс – дві головні, найяскравіші зірки сузір’я Близнюків, судячи з їх імен, повинні бути начебто дуже схожими один на одного. Природа, однак, не побажала рахуватися з міфами і наділила ці зірки дуже різними властивостями. Кастор – кратна зірка, два головних компонента якої представляють собою блакитні гарячі зірки. Сузір’я Близнюків назване так на честь аргонавтів Діоскурів — Кастора й Поллукса — синів Зевса і Леди. У сузір’ї є дві яскраві й дуже близько розташовані одна до одної зорі. Брати Діоскури вважалися в давнину заступниками моряків, що потрапили в бурю.

Заплануйте свої вихідні правильно – завітайте поринути у світ квіткових сузір’їв на територію Печерського ландшафтного парку!


У такому комфортному середовищі хочеться відпочити від стрімкого ритму міста, на повні груди вдихнути свіже, цілюще повітря тінистого парку, послухати осінні прощальні пісні пташок, що збираються у вирій, послухати тишу, насолодитися веселковими фарбами природи, яка розфарбовує все навколо в осінні фарби.

      Ловіть сонячні та теплі миті!

      Запрошуємо всіх до осіннього парку!


Яскраві вихідні у сквері Верстатобудівному присвячені початку навчального року відбулися!

Славетний колектив «Барвіночок» заряджали всіх запальними танцями; артисти циркової студії показали вправи на гнучкість і координацію; організація «Майнд Кідс» привезли справжнісенький ляльковий театр, а «Мамина школа» навчили плести африканські косички, проведено безліч творчих майстер-класів та виставки різних культур.

Завдяки депутату Київської міської ради Костянтину Яловому та його команді, як організаторів даного заходу, у сквері панував дійсно святковий настрій.

Дякуємо, всім, хто долучився до організації, проведення та відвідування такого цікавого та захоплюючого заходу!


Осінь чарує своїм теплом та сонцем! Саме час вирушати на прогулянку! Дивовижне місце для відпочинку з дітлахами – «Галявина казок» в парку «Нивки». Мабуть, вже багато відпочиваючих не тільки чули про цю галявину, але й власними очима оцінили цей затишний куточок!

Діти з батьками можуть розважитися серед казкових персонажів, яких стало ще більше, а київські митці – створити новий культурний простір для своєї творчості. Тож, запрошуємо до парку «Нивки» на сімейні прогулянки та знайомство із дерев’яними скульптурами казкових героїв. Доречі, всі елементи експозицій виготовлені з частин сухостійних та вітровальних дерев. Жодне живе дерево для виготовлення вказаних скульптур спилене не було.  Встановлені дані скульптури в парку за кошти Громадського бюджету та подаровані депутатом Київської міської ради Костянтином Яловим!

Дякуємо причетним до створення цієї казки!

Казкові герої чекають на вас!


Те, що квіти — це красиво, згодні, напевно, всі. Квіти дарують нам красу і надихають нас на творчість.  Кожна створена руками наших чарівниць клумба – не схожа на попередню. Все це про клумби, що цього року радують своїм різнобарв’ям та неповторністю око киян та гостей міста. Аби малюнок на листі, що розробили дизайнери, втілити в життя, доводиться працювати від кількох годин до кількох днів. Догляд за квітами – це нелегка робота. Вона вимагає не лише вміння, часу та терпіння, але й вкладу частинки своєї душі у створенні квіткових панно.

Наразі працівниками КП УЗН Шевченківського району виконуються роботи по оновленню квітників, додаючи яскравих осінніх нот та дбаючи про кожну квіточку.

#КиєвуКвітучимБути

#РіднийШевченківськийРайон


У Києві стартував 63-й квітковий фестиваль, в рамках якого зеленбудівцями Шевченківського району було відтворено передгір’я Карпат. Ця місцевість славиться своїм рельєфом та водоймами, неповторними краєвидами. Але це не тільки природа, а й традиції та унікальний західноукраїнський колорит.
Горизонтальна посадка композиції зроблена у вигляді гуцульського килима з характерним геометричним орнаментом. Для її створення було використано 34600 рослин. Різнобарвні квіти (чорнобривці, бегонії, агератуми, цинерарії,альтернатери, різноманітні сорти колеуса та інші) в поєднанні з інертними матеріалами утворили частинку галицьких земель.


Ми ЗАКЛИКАЄМО, КОЖНОГО, ЗАВЖДИ ПАМ’ЯТАТИ ЗОЛОТЕ ПРАВИЛО “ЧИСТО НЕ ТАМ, ДЕ ПРИБИРАЮТЬ, А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ!!!!
Для додання дереву більш естетичного вигляду працівниками КП УЗН Шевченківського району проводяться роботи із підняття крони дерев шляхом обрізки нижніх гілок до певного рівня.

Не забуваємо і про чистоту на своїх балансових територіях!!!

Детальніше…