Запрошуємо рятуватись від спеки та охолодитись 💧💦💧встановленими на території парку ім. Т.Г. Шевченка, скверу ім. Гончара та на вул. Хрещатик рамками з розпиленням води!💦💦💦


 

А в тепличному господарстві панує атмосфера чарівності! Тут вже майже літо. Лише погляньте – які барви! 🌺🌸🌼
Наші майстрині з особливою дбайливістю піклуються про ці тендітні квіточки. Скоро вся ця краса поступово заповнить вулиці, парки та сквери нашого улюбленого Шевченківського району.


Ми хочемо бачити свій район красивим, зеленим та сучасним!

А тому сьогодні нашими майстринями було оновлено мальовничий куточок відпочинку у сквері по вулиці Січових Стрільців, 18. Тут свою домівку знайшли: ялина колюча, ялина єропейська Nidiformis, 25 ялівців горизонтальних Blue Chip, 10 дерев сосни гірської Mughus, 3 туї (форма золотиста), 3 чагарника дерену білого, а також багаторічні квіти лаванди та гейхери.

З любов’ю для вас!


Люди, як правило, навіть просто дивлячись на квіти, отримують велике задоволення, гарний настрій і відчуття дотику з прекрасним. Ці всі почуття, мабуть, і змушують нас створювати для вас квітучі тюльпанові куточки у самому серці столиці. Адже саме тюльпани асоціюються з весною та ніжністю.

Друзі, не забувайте, що квітами краще милуватися, коли вони цвітуть у саду, а не тоді, коли вони в’януть у вазі! Цінуйте скарби, що вам дарує природа!


Зоряне небо. Воно таке глибоке і цікаве. Щоночі всі зорі на місці. І ніч за ніччю вони пробуджують нашу цікавість, наше прагнення до нових знань.

Звичайно, дехто може споглядати зорі й без знань про них. Але якщо ви знаєте про них хоч трохи, то здобуте задоволення буде безмежно більшим. Це забава – дивитися як вони змінюються з порами року, бачити їх схід в очікуваний час і очікуваному місці, та споглядати їх рух своїми шляхами рік за роком. Немає нічого надійнішого за них.

Цьогорічна осіння виставка хризантем на тему: «Квіткові сузір’я» на території Співочого поля Печерського ландшафтного парку оживає та сяє наче справжнє зоряне небо. Шевченківським КП УЗН представлена композиція «Знак зодіаку та сузір’я Близнюки». Ви можете побачити зодіакальне сузір’я, контур якого дійсно нагадує дві людські фігури. Кастор і Поллукс – дві головні, найяскравіші зірки сузір’я Близнюків, судячи з їх імен, повинні бути начебто дуже схожими один на одного. Природа, однак, не побажала рахуватися з міфами і наділила ці зірки дуже різними властивостями. Кастор – кратна зірка, два головних компонента якої представляють собою блакитні гарячі зірки. Сузір’я Близнюків назване так на честь аргонавтів Діоскурів — Кастора й Поллукса — синів Зевса і Леди. У сузір’ї є дві яскраві й дуже близько розташовані одна до одної зорі. Брати Діоскури вважалися в давнину заступниками моряків, що потрапили в бурю.

Заплануйте свої вихідні правильно – завітайте поринути у світ квіткових сузір’їв на територію Печерського ландшафтного парку!


У такому комфортному середовищі хочеться відпочити від стрімкого ритму міста, на повні груди вдихнути свіже, цілюще повітря тінистого парку, послухати осінні прощальні пісні пташок, що збираються у вирій, послухати тишу, насолодитися веселковими фарбами природи, яка розфарбовує все навколо в осінні фарби.

      Ловіть сонячні та теплі миті!

      Запрошуємо всіх до осіннього парку!


Яскраві вихідні у сквері Верстатобудівному присвячені початку навчального року відбулися!

Славетний колектив «Барвіночок» заряджали всіх запальними танцями; артисти циркової студії показали вправи на гнучкість і координацію; організація «Майнд Кідс» привезли справжнісенький ляльковий театр, а «Мамина школа» навчили плести африканські косички, проведено безліч творчих майстер-класів та виставки різних культур.

Завдяки депутату Київської міської ради Костянтину Яловому та його команді, як організаторів даного заходу, у сквері панував дійсно святковий настрій.

Дякуємо, всім, хто долучився до організації, проведення та відвідування такого цікавого та захоплюючого заходу!


Те, що квіти — це красиво, згодні, напевно, всі. Квіти дарують нам красу і надихають нас на творчість.  Кожна створена руками наших чарівниць клумба – не схожа на попередню. Все це про клумби, що цього року радують своїм різнобарв’ям та неповторністю око киян та гостей міста. Аби малюнок на листі, що розробили дизайнери, втілити в життя, доводиться працювати від кількох годин до кількох днів. Догляд за квітами – це нелегка робота. Вона вимагає не лише вміння, часу та терпіння, але й вкладу частинки своєї душі у створенні квіткових панно.

Наразі працівниками КП УЗН Шевченківського району виконуються роботи по оновленню квітників, додаючи яскравих осінніх нот та дбаючи про кожну квіточку.

#КиєвуКвітучимБути

#РіднийШевченківськийРайон


Ми ЗАКЛИКАЄМО, КОЖНОГО, ЗАВЖДИ ПАМ’ЯТАТИ ЗОЛОТЕ ПРАВИЛО “ЧИСТО НЕ ТАМ, ДЕ ПРИБИРАЮТЬ, А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ!!!!


Для додання дереву більш естетичного вигляду працівниками КП УЗН Шевченківського району проводяться роботи із підняття крони дерев шляхом обрізки нижніх гілок до певного рівня.

Не забуваємо і про чистоту на своїх балансових територіях!!!

Детальніше…